Jdi na obsah Jdi na menu
 


V roce 2002 byl v rámci výstavby areálu firmy D.I.S. Brno spol. s r.o. vybudován sportovní komplex. Ten sestává ze dvou kurtů na umělé trávě, které se na zimní období zakrývají přetlakovou nafukovací halou.  K dispozici je perfektní zázemí pro zájemce o tenis - minibar s letní zahrádkou, posilovna, sauna, sociální vybavení. Na některé fotografie se můžete podívat na stránce kde hrajeme.

Od začátku zde jako hlavní trenér působí Petr Hajman, který patřil v sedmdesátých letech jako dorostenec a následně v letech osmdesátých  jako dospělý  ke špičce v ČR. Poté se stal trenérem 1.třídy a trénoval řadu známých tenistů. Mezi jeho nejznámější žáky patří i wimbledonská vítězka Jana Novotná, kterou učil tenis od úplných začátků. Pod jeho vedením působili a působí na zdejších kurtech další trenéři, kteří pomáhají rekreačním tenistům některým od úplných začátků jiným zdokonalovat tenisové umění. Chodí sem hrát tenisoví nadšenci, kteří zatím ve volném sdružení utvořili výbornou tenisovou partu. Po zaměstnání si chodí hrát debly mezi sebou, časté jsou sobotní turnaje, kde jsou zváni i významní hosté.

V posledním roce se již někteří pustili do soutěží, pořádaných rodinou Malých - Malý Open a turnaje pořádané Seniortennisclubem. Více si můžete přečíst na jejich webových stránkách, které uvádíme v oblíbených odkazech. Zde v tabulkách můžete najít i řadu "našich" tenistů.

Sami jsme se také vrhli do pořádání tenisových turnajů, o nichž vás budeme na těchto stránkách informovat.

V letošním roce otvíráme tenisovou školu, kde očekáváme žáky z blízkých základních škol, o které se naši trenéři vedení Petrem Hajmanem budou starat.

 

jh